Stredná odborná škola Agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052-4523040, mail : sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač - Translate

Súťaže

Centrum podpory regionálneho rozvoja okresu Kežmarok v spolupráci s miestnou farmou zorganizovalo podujatie pod názvom DEŇ NA FARME TOPOREC, ktoré sa konalo  v nedeľu  3. júna 2018 od 11:00 do 18:00 hod.

Pripravené boli aktivity pre deti i dospelých, bohatý sprievodný program, živá ľudová hudba a najmä prezentácie a ochutnávky regionálnych produktov, predovšetkým z oblasti potravinárskej výroby v okrese Kežmarok.

Hlavným cieľom bola propagácia miestnych producentov a ich výrobkov, pretože aj v okrese Kežmarok existujú tradície a výrobcovia, ktorí sú schopní ponúknuť originálne a kvalitné produkty, schopné konkurovať ktorémukoľvek regiónu na Slovensku. Dôraz sa kládol na tradičný spôsob výroby, jedinečnosť regiónu, citlivý prístup k prírode, starostlivosť o krajinu, originalitu výrobkov a využívanie lokálnych zdrojov.

Na tomto podujatí sa so svojimi výrobkami úspešne prezentovala aj naša SOŠ Kušnierska brána, Kežmarok. Na ochutnávku boli z našej výroby v ponuke bryndzové pirohy a čajové pečivo, ktoré sa tešili všeobecnej pozornosti návštevníkov.

Návštevnosť

DnesDnes399
VčeraVčera669
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017200734

Agenda školy

Akcie