Stredná odborná škola Agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052-4523040, mail : sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač - Translate

Súťaže

Vo štvrtok 14. decembra 2017 za účasti družstiev pedagogických zamestnancov stredných škôl z Prešova, Levoče, Lipian a Kežmarku

sa uskutočnil v telocvični našej školy tradičný turnaj priateľstva. O pohár riaditeľa školy v nohejbale. Jednotlivé stretnutia znovu ukázali, že tento šport má svojich nadšencov a učitelia predviedli veľa zo svojho športového majstrovstva. Po zápasoch v skupinách sa o poradí rozhodovalo KO systémom. Najlepšiu formu preukázali družstvá z Prešova, ktoré sa stretli v boji o celkové prvenstvo. Víťazom sa napokon stalo mužstvo SOŠ technickej, pred Spojenou školou a SOŠ Majstra Pavla Levoča, ktorá vo vyrovnanom zápase s mužstvom našej školy získala bronzovú priečku. Farby našej školy reprezentovali Ing. Tibor Tokár, Mgr. Ľubomír Pitoňák a Mgr. Tomáš Šimoňák. Poháre a diplomy účastníkom turnaja odovzdal jeho vyhlasovateľ, riaditeľ školy Ing. Stanislav Marhefka, ktorý ocenil kvalitnú hru, priateľskú atmosféru a vyslovil presvedčenie, že tradícia spoločných stretnutí sa zachová.

Návštevnosť

DnesDnes3
VčeraVčera299
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017143663

Agenda školy

Akcie