Stredná odborná škola

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052-4523040, mail : sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač - Translate

Súťaže

V utorok 24. januára 2017 pod záštitou Úradu práce v Kežmarku sa konala BURZA ŠKÔL, ktorej sa zúčastnili stredné školy podtatranského regiónu.

S veľkým záujmom u žiakov základných škôl sa stretla aj prezentácia učebných a študijných odborov našej školy. Prostredníctvom prezentácie v Power Pointe a ilustračných panelov sa návštevníci zoznámili s podmienkami štúdia v jednotlivých odboroch, v tvorivých dielňach videli ukážky práce šikovných rúk našich žiakov v praktických činnostiach a ochutnali výrobky cukrárov, kuchárov a pekárov.

Poďakovanie za nápaditú a úspešnú reprezentáciu našej školy patrí všetkým zainteresovaným – žiakom, majstrom odbornej výchovy a učiteľom.

 

 

Návštevnosť

DnesDnes295
VčeraVčera337
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.201747345

Akcie