Stredná odborná škola Agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052-4523040, mail : sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač - Translate

Súťaže

Učitelia z piatich škôl Prešovského samosprávneho kraja sa 31. marca 2016 stretli v  telocvični našej školy

na nohejbalovom turnaji priateľstva O pohár riaditeľa školy. Prvenstvo z minulých turnajov obhájilo družstvo Spojenej školy Prešov pred SOŠ Majstra Pavla Levoča. Bronzový stupienok vybojovalo mužstvo našej školy (Ing. Jozef Jurčo, Mgr. Ľubomír Pitoňák, Ing. Tibor Tokár, Bc. Tomáš Šimoňák). Vo vzájomnom súboji o štvrté miesto zvíťazili učitelia SOŠ Lipany nad svojimi kolegami zo SOŠ Kežmarok, Garbiarska. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Mgr. Jaroslav Gnip zo SŠ Prešov. Všetci sa už dnes tešia na ďalšie turnaje priateľstva v Lipanoch a Levoči.

Návštevnosť

DnesDnes3
VčeraVčera299
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017143663

Agenda školy

Akcie