Stredná odborná škola Agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052-4523040, mail : sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač - Translate

Súťaže

Víťazný dezert v súťaži Oheň náš darca vytvorilii žiaci našej školy

Dňa 6. júna 2017 sme sa zúčastnili 11. ročníka gastronomickej súťaže v príprave jedál na grile priamo na námestí pri radnici v Kežmarku, ktorý zorganizovala Hotelová akadémia Otta Brucknera v Kežmarku. Splniť úlohy - vytvoriť predjedlo s využitím cvikly, hlavné jedlo, kde musel byť použitý pstruh a v dezerte malo dominovať ovocie v tomto roku sa snažilo 7 škôl – Hotelová akadémia Ľ.Wintera Piešťany, SOŠ obchodu a služieb Trenčín, Hotelová akadémia Otta Brucknera Kežmarok, SOŠ, Kušnierska brána Kežmarok, Hotelová akadémia Prešov, Hotelová akadémia Humenné a  Spojená škola, Obchodná akadémia Svidník.Naše družstvo bolo zložené zo žiakov I. CK, II. CK a IV. CK - ako šéfkuchár súťažil Jaroslav Zavadský, ako pomocný kuchár Adam Kaňa a ako čašník Kristína Halčinová.            Najlepšie predjedlo pripravili žiaci z Hotelovej akadémie Humenné, najlepšie hlavné jedlo predložili žiaci Hotelovej akadémie Prešov a víťazný pohár za najlepší dezert (plnený košíček s flambovanou rebarborou, grilovanou nektarinkou, domácou vanilkovou zmrzlinou, čučoriedkovou redukciou a čerstvým ovocím) získali žiaci našej školy, k čomu im srdečne blahoželáme. Poďakovanie za prípravu a vedenie v súťaži patrí aj majsterkám odbornej výchovy Bc. Jane Regitkovej a p. Viere Hudačkovej.

Návštevnosť

DnesDnes3
VčeraVčera299
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017143663

Agenda školy

Akcie