Stredná odborná škola agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052/4523040, E-mail: sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač

Kontakty

Vynikajúco si vedú naši študenti v medzinárodnej INTERLIGE 2014-2016, jedinečnej to  súťaži medzi strednými školami z Čiech a Slovenska.

Vyše osemdesiat stredoškolákov zo štyroch odborných škôl – SŠPřZe Nový Jičín, SZeŠ Rožnov pod Radhoštěm, SOŠ Liptovský Mikuláš a naše družstvo súťaží v štyroch disciplínach -  volejbal, florbal, stolný tenis, jazda zručnosti. Druhé kolo sa uskutočnilo začiatkom apríla v priestoroch našej školy.

Volejbalový turnaj, hraný systémom každý s každým, potvrdil kvality študentiek z Čiech, no naše dievčatá (Rozália Stolárová, Monika Česelská, Soňa Dovalovská, Lea Klimková, Anna Králiková, Veronika Kubašovská, Jaroslava Kundľová, Vanda Rusnáková) tretím miestom nesklamali. Vzorne našu školu reprezentovali florbalisti a stolní tenisti. Stolnotenisové družstvo (Róbert Frič,  Pavol Rusnačik, Ľudmila Mojcherová ) obsadilo prvé miesto a florbalisti (Róbert Frič,  Matúš Krempaský, Peter Kubala,  Adam Tešlár, Dominik Vojtek ) si zaslúžene vybojovali druhé miesto.

Na autocvičisku súťažiacich dôkladne preverila jazda zručnosti vo vedení traktora a naši chlapci (Matúš Slodičák, Denis Murati, Radoslav Fronc) vďaka zodpovednému a sústredenému výkonu nenašli premožiteľa..

Celkové prvenstvo v druhom kole je dobrým odrazovým mostíkom do budúcich kôl a všetci sa už tešia na to, že po tvrdej príprave pod vedením Mgr. Kovaříka, Ing. Chovancovej, Ing. Troppa, Bc. Šimoňáka a p. Jankuru zabojujú o celkové víťazstvo v medzinárodnej INTERLIGE 2014-2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Návštevnosť

DnesDnes177
VčeraVčera1086
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017356719

Agenda školy

Akcie