Stredná odborná škola Agropotravinárska a technická

KUŠNIERSKA BRÁNA 349/2, KEŽMAROK, tel.: 052-4523040, mail : sekretariat@soskezmarok.sk

Get Adobe Flash player

Prekladač - Translate

Súťaže

 

Majstri okresu v basketbale

     V dňoch 1.-2.3.2017 sa v Mestskej športovej hale Vlada Jančeka konali okresné kolá v basketbale žiakov a žiačok stredných škôl. Naši žiaci sa v silnej konkurencii nestratili a bojovným kolektívnym výkonom vybojovali skvelé umiestnenia. Chlapci v zložení: Jaroslav Zavadský (II.CK), Ondrej Beskyd (II.EA), Peter Zajac (I.AV), Štefan Paugsch (I.AM), Denis Matejka (II.AP), Mikuláš Kolodzej (IV.CK), Jozef Zoričák (III.AP) obsadili skvelé 2.miesto. Dievčatá v zložení: Katarína Galliková (II.CK), Jana Pitoňáková (II.CK), Jessica Vasilková (II.AV), Katarína Bolhová (IV.AV), Jana Lizáková (IV.AV), Mária Budzáková (IV.AM), Mariana Bjalončíková (I.NP) sa stali majsterkami okresu a postúpili do krajského kola v Starej Ľubovni. Oba tímy pripravovali Ing. Kamila Chovancová a Mgr. Tomáš Šimoňák.

Úspešní volejbalisti

     V dňoch 21.-22.2.2017 sa konali okresné kolá vo volejbale žiakov a žiačok stredných škôl. Naši žiaci sa v silnej konkurencii všetkých stredných škôl nestratili a svojou bojovnosťou vybojovali skvelé umiestnenia. Chlapci v zložení: Beskyd – II.EA, Kolodzej – IV.CK, Matejka – II.AP, Romaňák – III.AP, Turták – II.CK, Zavadský – II.CK, Zoričák – III.AP a Žmijovský – II.AP obsadili 4.miesto. Dievčatá v zložení: Galliková – II.CK, Kubašovská – IV.CK, Pitoňáková – II.CK, Semančíková – III.CK, Stolárová – IV.CK, Vasilková – II.AV a Ziburová – III.CK obsadili skvelé 3.miesto. Oba tímy pripravovali Ing. Kamila Chovancová a Mgr. Tomáš Šimoňák.

 

 

Návštevnosť

DnesDnes310
VčeraVčera397
Celkom od 4.5.2017Celkom od 4.5.2017152262

Agenda školy

Akcie